Uitgefloten

Vervanger voor taak nodig? Klik hier!
Niet op komen dagen? Klik hier!

Poll

Wie vind jij beter?



Michael Jordan

Kobe Bryant

Even goed


Bekijk het poll-archief!

Advertenties

Nieuwsbrief

Registreer je nu voor de BVO-nieuwsbrief!
Vul hier onder je e-mail adres in.


Foto's

IMG_8473.JPG
Klik hier voor meer foto's!

Wedstrijdverslag

Jongens U16-1 verliest 1e playoff wedstrijd

Vooraf was het een lastige opgave. Torenhoge favoriet Grasshoppers was de tegenstander in de playoffs. Grasshoppers waren we voor kerst twee keer tegengekomen in de competitie, thuis werd er verloren met 41-92 en uit met 111-53. Na kerst ging Grasshoppers in de U18 rayon poule spelen om meer tegenstand te krijgen.

De wedstrijden in de aanloop naar deze playoffs zijn niet altijd vlekkeloos verlopen, maar de laatste week is er goed getraind en werd er goed toegeleefd naar deze belangrijke wedstrijd.

BVO kwam fel uit de startblokken en de openingsscore was een driepunter van Martijn. Toch was het Grasshoppers die het eerste \'gaatje\' kon slaan en nam een voorsprong van 7-13 halverwege het eerste kwart. Door hard als team te verdedigen, in de aanval de schoten goed af te wisselen met acties inside én aanvallende rebounds werd deze achterstand snel goed gemaakt en sloten we het kwart zelfs af met een voorsprong van 17-15.

Het tweede kwart was zelfs helemaal voor BVO. De defense was goed, met hoge intensiteit werd Grasshoppers gedwongen tot moeilijke scoringsopties en aanvallend lag het tempo ook hoog. Dit was het basketbal waar we het hele seizoen voor gewerkt hebben. Mede dankzij 4 driepunters (van drie verschillende mensen) gingen we rusten met een voorsprong van 8! punten: 27-35. Enig minpuntje was het vrijeworpen percentage: 1 op 8 in de eerste helft.

De stemming zat er natuurlijk goed in, in de kleedkamer, maar het was natuurlijk zaak zo geconcentreerd mogelijk te blijven.

Het derde kwart begon direct met een fout in de defense waardoor een speler van Grasshoppers een simpele layup kon lopen. Alles was nét even wat minder als in de eerste helft. De defense was minder strak, er werden meer fouten gemaakt, aanvallend was er minder tempo en variatie. Dit alles zorgde ervoor dat Grasshoppers hun achterstand langzaamaan kon goedmaken en zelfs het kwart afsloot met 1 punt voorsprong: 48-49.

Jammer, maar nog steeds niks aan de hand, de playoffs gaan over 2 wedstrijden dus zelfs een klein verlies hier zou nog goed te maken kunnen zijn.

Tot aan de derde minuut van het laatste kwart bij een stand van 50-53 is er nog alles om voor te spelen. Helaas gebeuren er dan dingen die niet goed te praten zijn. De frustraties bij een aantal spelers lopen te hoog op, er wordt niet meer als team gebasketbald, te veel ‘gezeik’ op de scheidsrechters, het hele team zwakt hierdoor enorm af en Grasshoppers maakt hier dankbaar gebruik van. Twee time-outs snel achterelkaar hebben geen nut, Grasshoppers neemt snel een ruime voorsprong tot 68-50. Als dan ook nog de stoppen doorslaan bij spelers van BVO die ons 3 technische fouten opleveren is het helemaal gedaan. Uiteindelijk wint Grasshoppers met 56-86.

Zwaar teleurstellend als je 32 minuten laat zien gelijkwaardig of zelfs beter te zijn dan de tegenstander en dan in 8 minuten de hele wedstrijd weggooit.

Nog één wedstrijd te gaan, de return wedstrijd in Katwijk volgende week. Het enige wat we kunnen doen is laten zien dat we ook 40 minuten goed kunnen basketballen en het Grasshoppers zo moeilijk mogelijk maken om zo het seizoen zo positief mogelijk af te sluiten.

18 April 2010

Terug

Reacties:

Naam: Jan S
Datum: 2010-04-19 14:15:00
Bericht:
Voor foto's ga naar onderstaande link:

http://picasaweb.google.com/MSVbasketball/OegstgeestJU16GrasshoppersJU161704201002#

Reageer:

Naam:

Bericht:


Typ de code (wit) hieronder over in hoofdletters.
CAPTCHA

Sponsors

Klik hier

Bekijk onze sponsor mogelijkheden hier!

MVB

De MVB van april/mei is:
Eric
Eric Oppenoorth

Jarigen

06 Sep:
06 Sep:
08 Sep:
10 Sep:
10 Sep: