• BV Oegstgeest MSE 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Pinas, RudoTechnische stafCoach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 16:00HBV The Jumpers MSE 3 - BV Oegstgeest MSE 1't Zandje
    19 dec. 17:30Lokomotief MSE 3 - BV Oegstgeest MSE 1De Altis
    15 jan. 14:00Rotterdam-Zuid MSE 1 - BV Oegstgeest MSE 1Sporthal Albeda College
    22 jan. 08:30BV Oegstgeest MSE 1 - Westland Stars MSE 1Sporthal De Cuyl
    29 jan. 14:30Punch MSE 3 - BV Oegstgeest MSE 1Sportcentr.TU Delft
    5 feb. 08:30BV Oegstgeest MSE 1 - BV Leiderdorp MSE 1Sporthal De Cuyl
    12 feb. 16:00CBV Binnenland MSE 3 - BV Oegstgeest MSE 1De Driesprong
    12 mrt. 08:30BV Oegstgeest MSE 1 - EBV Baros MSE 4 *Sporthal De Cuyl
    19 mrt. 13:00BV Almere 36ers MSE 2 - BV Oegstgeest MSE 1Almere Haven
    26 mrt. 08:30BV Oegstgeest MSE 1 - HBV The Jumpers MSE 3Sporthal De Cuyl
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 nov.BV Oegstgeest MSE 1 - BV Almere 36ers MSE 262 - 60
  • Poulestanden BV Oegstgeest MSE 1 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Leiderdorp MSE 176013502886212
    2Lokomotief MSE 36402450367838
    3Westland Stars MSE 17403398316828
    4Rotterdam-Zuid MSE 15302324273516
    5CBV Binnenland MSE 35302387314736
    6BV Oegstgeest MSE 16303327311166
    7BV Almere 36ers MSE 26303341361-206
    8Punch MSE 37304371431-606
    9EBV Baros MSE 4 *6105216386-1702
    10HBV The Jumpers MSE 35005238355-1170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berkhout, BrianTeamspeler
    Bjorn, KenTeamspeler
    Cyiza, SeraphinTeamspeler
    Diehl, ThomasTeamspeler
    Emmanouil, StefanTeamspeler
    Francisco, AlessandroTeamspeler
    Haaster, Rinus vanTeamspeler
    Hilla, SebastianTeamspeler
    Jolly, JoeTeamspeler
    Kuijken, LucasTeamspeler
    Pinas, RudoTeamspeler
    Vukich, MarcoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    HBV The Jumpers MSE 3

    VS

    BV Oegstgeest MSE 1

    04 december 202116:00 uur
    't Zandje Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Oegstgeest MSE 1

    Mannen Senioren Afdeling

    54,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    51,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd