• BV Oegstgeest MSE 1 BASKETBALL zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Pinas, RudoTechnische stafCoach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 mrt. 14:15Westland Stars MSE 2 - BV Oegstgeest MSE 1Westlandhal
    14 mrt. 16:45BV Leiderdorp MSE 1 - BV Oegstgeest MSE 1De Bloemerd
    22 mrt. 14:00BV Oegstgeest MSE 1 - Cady '73 MSE 2Sporthal De Cuyl
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 feb.HBV The Jumpers MSE 2 - BV Oegstgeest MSE 147 - 56
  • Poulestanden BV Oegstgeest MSE 1 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Lokomotief MSE 3161402129491537928
    2EBV Baros MSE 2151302110981529426
    3BV Oegstgeest MSE 11610069268794720
    4Westland Stars MSE 2178099611006-4516
    5Punch MSE 315708862913-5114
    6LUSV Basketbal MSE 215708908903514
    7Silvertown Lions MSE 116709873973-10014
    8Cady '73 MSE 2167099781174-19614
    9BV Leiderdorp MSE 115609850893-4312
    10Bouncers Basketball MSE 2176011893980-8712
    11Zoebas MSE 1 *165011912947-3510
    12HBV The Jumpers MSE 2165011826994-16810
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Cyiza, SeraphinTeamspeler
    Emmanouil, StefanTeamspeler
    Francisco, AlessandroTeamspeler
    Haaster, Rinus vanTeamspeler
    Hilla, SebastianTeamspeler
    Jolly, JoeTeamspeler
    Pinas, RudoTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Westland Stars MSE 2

    VS

    BV Oegstgeest MSE 1

    07 maart 202014:15 uur
    Westlandhal Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    BV Oegstgeest MSE 1

    Mannen Senioren Afdeling

    57,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    54,94

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd