• BV Oegstgeest MSE 2

  • BV Oegstgeest MSE 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hogewoning, PatrickTechnische stafAssistent-coach
    Lageweg, Romy van deTechnische stafCoach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 jun. 13:00LUSV Basketbal MSE 3 - BV Oegstgeest MSE 2U.S.C.
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.BV Oegstgeest MSE 2 - CobraNova MSE 277 - 59
    14 mei.BS Leiden MSE 3 - BV Oegstgeest MSE 261 - 56
  • Poulestanden BV Oegstgeest MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1CBV Binnenland MSE 5201802129195333836
    2EBV Baros MSE 52018021575114143436
    3BV Alphia MSE 1191405128398130228
    4BV Oegstgeest MSE 22114071419116425528
    5BS Leiden MSE 3191108117210987422
    6CobraNova MSE 2201109124411796522
    7Punch MSE 422901313091341-3218
    8Zoebas MSE 221701412151370-15514
    9River Trotters MSE 321501611521411-25910
    10Hurricanes MSE 31540118761145-2698
    11DAS MSE 41840148001058-2588
    12LUSV Basketbal MSE 31820168631358-4954
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Heine, DirkTeamspeler
    Hogewoning, PatrickTeamspeler
    Just, GunterTeamspeler
    Ketelaar, BradleyTeamspeler
    Knijnenburg, LuukTeamspeler
    Lageweg, Romy van deTeamspeler
    Nelemans, DaanTeamspeler
    Renault, LudoTeamspeler
    Schollaardt, MeesTeamspeler
    Weijden, Sean van derTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    LUSV Basketbal MSE 3

    VS

    BV Oegstgeest MSE 2

    04 juni 202213:00 uur
    U.S.C. Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    BV Oegstgeest MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    67,57

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    55,43

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd