• BV Oegstgeest MSE 2 BASKETBALL zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafCoach
    Knijnenburg, LuukTechnische stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 mrt. 16:15JUMP MSE 2 * - BV Oegstgeest MSE 2Optisport De Regenboog
    22 mrt. 16:00BV Oegstgeest MSE 2 - Forwodians MSE 1 *Sporthal De Cuyl
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 feb.Klipperstars MSE 2 - BV Oegstgeest MSE 247 - 62
  • Poulestanden BV Oegstgeest MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Oegstgeest MSE 215140199764834928
    2S.B.U. MSE 414110383059123922
    3Forwodians MSE 214100478463415020
    4DAS MSE 51390473553719818
    5Klipperstars MSE 21590688778410318
    6CobraNova MSE 2128046505648616
    7Forwodians MSE 1 *13508583649-6610
    8JUMP MSE 2 *12309574781-2076
    9Punch MSE 612309476729-2536
    10Novo Stars MSE 1132011632832-2004
    11LUSV Basketbal MSE 4150015574973-3990
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Brand, DavidTeamspeler
    Diehl, ThomasTeamspeler
    Egal, IsmailTeamspeler
    Heine, DirkTeamspeler
    Hogewoning, PatrickTeamspeler
    Knijnenburg, LuukTeamspeler
    Renault, LudoTeamspeler
    Weijden, Sean van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    JUMP MSE 2 *

    VS

    BV Oegstgeest MSE 2

    07 maart 202016:15 uur
    Optisport De Regenboog veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    BV Oegstgeest MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    66,47

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    43,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,87

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd