• BV Oegstgeest MSE 2 BASKETBALL zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafCoach
    Knijnenburg, LuukTechnische stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden BV Oegstgeest MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Oegstgeest MSE 215140199764834928
    2S.B.U. MSE 415110486964722222
    3Forwodians MSE 214100478463415020
    4DAS MSE 514100479157621520
    5Klipperstars MSE 216100694783111620
    6CobraNova MSE 2138056976247316
    7Forwodians MSE 1 *14608654693-3912
    8Punch MSE 613409539768-2298
    9JUMP MSE 2 *133010622835-2136
    10Novo Stars MSE 1153012730951-2216
    11LUSV Basketbal MSE 41600166131036-4230
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Brand, DavidTeamspeler
    Diehl, ThomasTeamspeler
    Egal, IsmailTeamspeler
    Heine, DirkTeamspeler
    Hogewoning, PatrickTeamspeler
    Knijnenburg, LuukTeamspeler
    Renault, LudoTeamspeler
    Weijden, Sean van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    BV Oegstgeest MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    66,47

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    43,20

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,87

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd