• Programma

    WedstrijddatumWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
    za 07-mrt. 14:15Westland Stars MSE 2 - BV Oegstgeest MSE 1Westlandhal'S-GRAVENZANDE
    za 07-mrt. 16:15JUMP MSE 2 * - BV Oegstgeest MSE 2Optisport De RegenboogNOORDWIJKERHOUT
    za 07-mrt. 18:30BV Oegstgeest M20 1 - Sportiff Company Grasshoppers British M20 2Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    zo 08-mrt. 10:00BV Oegstgeest X12 1 - BS Leiden X12 3Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    zo 08-mrt. 10:00Bv Oegstgeest X10 1 (VR) - Woodpeckers X10 1 (VR)Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    zo 08-mrt. 12:00BV Oegstgeest M16 1 - CobraNova M16 3Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    zo 08-mrt. 12:00BV Oegstgeest M18 1 * - Jump M18 1Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    zo 08-mrt. 14:00BV Oegstgeest M16 2 - O.S.M. '75 M16 2Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    zo 08-mrt. 14:00BV Oegstgeest X14 1 - BS Leiden X14 4Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    vr 13-mrt. 19:30Break Stars M20 1 - BV Oegstgeest M20 1De TritsBAARN
    vr 13-mrt. 20:45Sportiff Company Grasshoppers M18 1 (VR) ** - BV Oegstgeest M18 1 *Cleyn DuinKATWIJK ZH
    za 14-mrt. 10:15Flax Field Fighters X12 1 * - BV Oegstgeest X12 1RidderhalHENDRIK-I.A.
    za 14-mrt. 10:15Green Eagles X10 1 (VR) * - Bv Oegstgeest X10 1 (VR)HaydnlaanMAASSLUIS
    za 14-mrt. 11:15Sportiff Company Grasshoppers M16 1 - BV Oegstgeest M16 1Cleyn DuinKATWIJK ZH
    za 14-mrt. 14:00CobraNova X14 1 - BV Oegstgeest X14 1Forum KwadraatVOORBURG
    za 14-mrt. 15:15SV Argon X14 1 (VR) - BV Oegstgeest X14 2De EendrachtMIJDRECHT
    za 14-mrt. 16:45BV Leiderdorp MSE 1 - BV Oegstgeest MSE 1De BloemerdLEIDERDORP
    zo 15-mrt. 13:00BC Utrecht Cangeroes M16 2 - BV Oegstgeest M16 2Sporthal LunettenUTRECHT
    za 21-mrt. 18:30BV Oegstgeest X12 1 - Bouncers Basketball X12 2Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    zo 22-mrt. 10:00Bv Oegstgeest X10 1 (VR) - MSV basketbal X10 1 (VR)Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    zo 22-mrt. 12:00BV Oegstgeest M16 1 - BS Leiden M16 4Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    zo 22-mrt. 12:00BV Oegstgeest M18 1 * - Sportiff Company Grasshoppers M18 1 (VR) **Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    zo 22-mrt. 14:00BV Oegstgeest MSE 1 - Cady '73 MSE 2Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    zo 22-mrt. 14:00BV Oegstgeest X14 2 - Archipel X14 2Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    zo 22-mrt. 16:00BV Oegstgeest MSE 2 - Forwodians MSE 1 *Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    zo 22-mrt. 16:00BV Oegstgeest X14 1 - Crackerjacks X14 2Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    zo 22-mrt. 18:00BV Oegstgeest M20 1 - SV Argon M20 1 (VR)Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    zo 22-mrt. 18:00BV Oegstgeest M16 2 - Goba M16 1Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    vr 27-mrt. 21:00Silvertown Lions MSE 1 - BV Oegstgeest MSE 1De MeentSCHOONHOVEN
    za 28-mrt. 12:00Sportiff Company Grasshoppers X12 2 - BV Oegstgeest X12 1Cleyn DuinKATWIJK ZH
    za 28-mrt. 13:00Dunkinn X14 1 - BV Oegstgeest X14 2TweesprongROELOFARENDSVEEN
    za 28-mrt. 13:30Bv Krimpen X10 1 (VR) - Bv Oegstgeest X10 1 (VR)De PopulierKRIMPEN AAN DEN IJSSEL
    za 28-mrt. 14:30Jump M18 1 - BV Oegstgeest M18 1 *De SchelftNOORDWIJKERHOUT
    za 28-mrt. 17:00DAS M16 3 - BV Oegstgeest M16 2Sporthal SC DelflandDELFT
    za 28-mrt. 17:30Blue Drakes M16 1 - BV Oegstgeest M16 1BulwijkWOERDEN
    za 28-mrt. 18:00BV Juventus M20 1 - BV Oegstgeest M20 1Sporthal OostSCHIEDAM
    zo 29-mrt. 15:45CobraNova MSE 2 - BV Oegstgeest MSE 2Forum KwadraatVOORBURG
    za 04-apr. 13:30BV Oegstgeest X14 2 - Red Stars X14 2Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    za 04-apr. 13:30BV Oegstgeest X12 1 - HBV The Jumpers X12 1Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    za 04-apr. 15:30BV Oegstgeest M16 1 - Bouncers Basketball M16 3Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    za 04-apr. 15:30BV Oegstgeest M18 1 * - Zoebas M18 2 **Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    za 04-apr. 17:30BV Oegstgeest MSE 2 - Punch MSE 6Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    za 04-apr. 17:30BV Oegstgeest X14 1 - B.Z. '72 X14 1Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    za 04-apr. 19:30BV Oegstgeest M20 1 - Zoebas M20 1Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    za 04-apr. 19:30BV Oegstgeest M16 2 - BV Leerdam M16 2Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    za 11-apr. 14:30Jump M18 1 - BV Oegstgeest M18 1 *Optisport De RegenboogNOORDWIJKERHOUT
    za 11-apr. 18:00Goba M16 1 - BV Oegstgeest M16 2OosterbliekGORINCHEM
    za 18-apr. 11:00Bv Oegstgeest X10 1 (VR) - Bv Krimpen X10 1 (VR)Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    za 18-apr. 13:00Zoebas MSE 1 * - BV Oegstgeest MSE 1NoordhoveZOETERMEER
    za 18-apr. 16:00Novo Stars X14 1 - BV Oegstgeest X14 1De SteupelNIEUWKOOP
    za 02-mei. 13:30BV Oegstgeest MSE 1 - EBV Baros MSE 2Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    za 02-mei. 15:30BV Oegstgeest MSE 2 - Novo Stars MSE 1Sporthal De CuylOEGSTGEEST
    za 02-mei. 15:30BV Oegstgeest M18 1 * - Sportiff Company Grasshoppers M18 1 (VR) **Sporthal De CuylOEGSTGEEST