• Jurytaken

  • Vind hier de taken voor jou.

    Je wordt 15 minuten voor aanvang van de wedstrijd verwacht!

    Ben je niet in staat om je taak uit te voeren, regel dan binnen jouw eigen team een vervanger of probeer een speler van de wedstrijd ervoor of erna.

    Naar wedstrijdschema

  • Komende taken

    WedstrijddatumWedstrijdJurytaken
    za 03-okt. 10:30BV Oegstgeest M20 1 - BC Shooters M20 1S. (Sander) Hexspoor (Scheidsrechter), M.L.M. (Maurice) Schuivens (Scheidsrechter), J.M. (Jules) Sikken (Tafelofficial), A.F.W. (Alec) Bingley (Tafelofficial)
    za 03-okt. 12:30BV Oegstgeest, M16 1 (VR) - Quick Runners M16 1Afgeschermd (Scheidsrechter), S. (Sergio) Giannini (Scheidsrechter), L. (Emil) Price (Tafelofficial), SB (Sybrand) van Luik (Tafelofficial)
    zo 04-okt. 10:00BV Oegstgeest X12 2 - BV Juventus X12 1P.J.M. (Paul) Schuivens (Scheidsrechter), S. (Seraphin) Cyiza (Scheidsrechter), P.G.M. (Petra) van Overveld (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
    zo 04-okt. 10:00BV Oegstgeest X14 2 - Crackerjacks X14 3Afgeschermd (Tafelofficial), M. (Michiel) Veldman (Tafelofficial)
    zo 04-okt. 12:00BV Oegstgeest X14 1 - Rotterdam Basketbal X14 2T (Thomas) Diehl (Scheidsrechter), I. (Ismail) Egal (Scheidsrechter), Y.G.M. (Yonno) Enthoven (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
    zo 04-okt. 12:00BV Oegstgeest X12 1 - Novo Stars X12 2Afgeschermd (Scheidsrechter), M.L.M. (Maurice) Schuivens (Scheidsrechter), PC (Paulien) de Vlaming (Tafelofficial), A.M.T. (Annemieke) Seijsener (Tafelofficial)
    zo 04-okt. 14:00BV Oegstgeest MSE 1 - Punch MSE 3L.S. (Luuk) Knijnenburg (Scheidsrechter), P. (Patrick) Hogewoning (Scheidsrechter), RPM (Raphaƫl) Kok (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
    zo 04-okt. 14:00BV Oegstgeest M16 2 - MSV Basketbal, M16 1 (VR)R.R. (Romy) van de Lageweg (Scheidsrechter), D.S. (David) Brand (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
    zo 04-okt. 16:00BV Oegstgeest MSE 2 - Punch MSE 5Afgeschermd (Scheidsrechter), S. (Seraphin) Cyiza (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
    zo 04-okt. 16:00BV Oegstgeest M16 3 (VR) - Blue Drakes M16 1R.A. (Rinus) van Haaster (Scheidsrechter), R.M. (Rudo) Pinas (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
  • BV Oegstgeest X12 1 - BS Leiden X12 4
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer4257
    Wedstrijddatum2020-09-19
    Aanvangstijd10:00:00
    AanduidingGemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    S. (Seraphin) CyizaScheidsrechter
    P.J.M. (Paul) SchuivensScheidsrechter
    A.M.T. (Annemieke) SeijsenerTafelofficial
    PC (Paulien) de VlamingTafelofficial
  • BV Oegstgeest X14 2 - Zoebas X14 2
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer5343
    Wedstrijddatum2020-09-19
    Aanvangstijd10:00:00
    AanduidingGemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    T.F.P.H. (Tjeerd) MieremetScheidsrechter
    I.B.J. (Isabelle) SchuivensScheidsrechter
    M.J.D. (Mika) KrebberTafelofficial
    J.F. (Jesse) StelckTafelofficial
  • BV Oegstgeest X14 1 - BS Leiden X14 3
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer5036
    Wedstrijddatum2020-09-19
    Aanvangstijd12:00:00
    AanduidingGemengd U14 Afdeling 1e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    S (Sean) van der WeijdenScheidsrechter
    AfgeschermdTafelofficial
    Y.C. (Yara) WeissbachTafelofficial
    D.S. (David) BrandScheidsrechter
  • BV Oegstgeest M16 1 - Sparta Nijkerk M16 1
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer8195
    Wedstrijddatum2020-09-19
    Aanvangstijd12:00:00
    AanduidingMannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    D.J. (Dirk) HeineScheidsrechter
    M.R.M. (Martine) SchuivensTafelofficial
    E. (Eva) VerheijenTafelofficial
    R.R. (Romy) van de LagewegScheidsrechter
  • BV Oegstgeest M20 1 - Sparta Go M20 1
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer1473
    Wedstrijddatum2020-09-19
    Aanvangstijd14:00:00
    AanduidingMannen U20 Afdeling 1e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    R.A. (Rinus) van HaasterScheidsrechter
    R.M. (Rudo) PinasScheidsrechter
    K. (Kai) WeissbachTafelofficial
    C.L. (Cerren) KrebberTafelofficial
  • BV Oegstgeest MSE 2 - BS Leiden MSE 4
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer710
    Wedstrijddatum2020-09-19
    Aanvangstijd14:00:00
    AanduidingMannen Senioren Afdeling
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    S. (Seraphin) CyizaScheidsrechter
    AfgeschermdScheidsrechter
    B. (Bram) van EgmondTafelofficial
    K. (Kilian) KoetTafelofficial
  • BV Oegstgeest X12 2 - BS Leiden X12 5
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer4443
    Wedstrijddatum2020-09-19
    Aanvangstijd16:00:00
    AanduidingGemengd U12 Afdeling 1e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    R.D. (Rutger) van LeeuwenScheidsrechter
    S.L. (Sem) BarenbrugScheidsrechter
    P.G.M. (Petra) van OverveldTafelofficial
    AfgeschermdTafelofficial
  • BV Oegstgeest MSE 1 - Silvertown Lions MSE 1
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer162
    Wedstrijddatum2020-09-19
    Aanvangstijd16:00:00
    AanduidingMannen Senioren Afdeling
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    L.P.H. (Luc) de MooijScheidsrechter
    AfgeschermdScheidsrechter
    B.M. (Borre) ArentsenTafelofficial
    LR (Lars) BeverwijkTafelofficial
  • BV Oegstgeest M16 2 - BS Leiden M16 5
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer8217
    Wedstrijddatum2020-09-19
    Aanvangstijd18:00:00
    AanduidingMannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    T (Thomas) DiehlScheidsrechter
    S. (Sander) HexspoorScheidsrechter
    AfgeschermdTafelofficial
    S.M. (Stefan) EmmanouilTafelofficial
  • BV Oegstgeest M16 3 - Basketball Oudewater M16 1
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer8237
    Wedstrijddatum2020-09-19
    Aanvangstijd18:00:00
    AanduidingMannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    I. (Ismail) EgalScheidsrechter
    M.L.M. (Maurice) SchuivensScheidsrechter
    S.M. (Stefan) EmmanouilTafelofficial
    AfgeschermdTafelofficial
  • BV Oegstgeest M20 1 - BC Shooters M20 1
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer1523
    Wedstrijddatum2020-10-03
    Aanvangstijd10:30:00
    AanduidingMannen U20 Afdeling 1e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    S. (Sander) HexspoorScheidsrechter
    M.L.M. (Maurice) SchuivensScheidsrechter
    J.M. (Jules) SikkenTafelofficial
    A.F.W. (Alec) BingleyTafelofficial
  • BV Oegstgeest M16 1 - Quick Runners M16 1
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer8197
    Wedstrijddatum2020-10-03
    Aanvangstijd12:30:00
    AanduidingMannen U16 Afdeling 1e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    AfgeschermdScheidsrechter
    S. (Sergio) GianniniScheidsrechter
    SB (Sybrand) van LuikTafelofficial
    L. (Emil) PriceTafelofficial