• Jurytaken

  • Vind hier de taken voor jou.

    Je wordt 20 minuten voor aanvang van de wedstrijd verwacht!

    Ben je niet in staat om je taak uit te voeren, regel dan binnen jouw eigen team een vervanger of probeer een speler van de wedstrijd ervoor of erna.

    Naar wedstrijdschema

  • Komende taken

    WedstrijddatumWedstrijdJurytaken
    za 08-okt. 19:30BV Oegstgeest M16 1 - Bouncers Basketball M16 2R.A. (Rinus) van Haaster (Scheidsrechter), M. (Marco) Vukich (Scheidsrechter), Y.G.M. (Yonno) Enthoven (Tafelofficial), L. (Lynette) Veldhuyzen (Tafelofficial)
    za 08-okt. 19:30BV Oegstgeest M18 2 - Bouncers Basketball M18 1L.S. (Luuk) Knijnenburg (Scheidsrechter), G. (Gunter) Just (Scheidsrechter), E. (Eva) Verheijen (Tafelofficial), Y.C. (Yara) Weissbach (Tafelofficial)
    zo 09-okt. 10:00BV Oegstgeest X12 2 - Dunkinn X12 1B. (Benjamin) Hoogervorst (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter), A.M.T. (Annemieke) Seijsener (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
    zo 09-okt. 12:00BV Oegstgeest X14 2 - Lokomotief X14 3L.L.R. (Ludo) Renault (Scheidsrechter), D.J. (Dirk) Heine (Scheidsrechter), N. (Nilo) te Vrede (Tafelofficial), A.J. (Alex) Brady (Tafelofficial)
    zo 09-okt. 12:00BV Oegstgeest M18 1 (VR) - Almere Pioneers M18 2S. (Sean) van der Weijden (Scheidsrechter), S. (Seraphin) Cyiza (Scheidsrechter), B. (Boyke) Pinas (Tafelofficial), H. (Hashim) Cyiza (Tafelofficial)
    zo 09-okt. 14:00BV Oegstgeest X14 1 (VR) - Hurricanes X14 2S. (Seraphin) Cyiza (Scheidsrechter), A.F.W. (Alec) Bingley (Scheidsrechter), R. (Rosalie) Pennings (Tafelofficial), E. (Evie) Tempelaar (Tafelofficial)
    zo 09-okt. 14:00BV Oegstgeest MSE 2 - DAS MSE 4T.F.P.H. (Tjeerd) Mieremet (Scheidsrechter), T. (Thomas) Diehl (Scheidsrechter), V. (Victor) ten Voorde (Tafelofficial), B. (Bram) van Egmond (Tafelofficial)
    zo 09-okt. 16:00BV Oegstgeest M18 3 (VR) - Dunkinn M18 1(VR)S.L. (Sem) Barenbrug (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
  • BV Oegstgeest X12 1 (VR) - Bouncers Basketball X12 1
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer7422
    Wedstrijddatum2022-05-07
    Aanvangstijd10:00:00
    AanduidingGemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    T. (Thomas) DiehlScheidsrechter
    M.D.J. (Micha) EnthovenScheidsrechter
    L. (Leo) EnthovenTafelofficial
    P.G.M. (Petra) van OverveldTafelofficial
  • BV Oegstgeest X14 1* - BS Leiden X14 3
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer7963
    Wedstrijddatum2022-05-07
    Aanvangstijd10:00:00
    AanduidingGemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    S. (Seraphin) CyizaScheidsrechter
    L.L.R. (Ludo) RenaultScheidsrechter
    AfgeschermdTafelofficial
    J.J.G.W. (Jo) OttenheimTafelofficial
  • BV Oegstgeest MSE 1 - Westland Stars MSE 1
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer5085
    Wedstrijddatum2022-05-04
    Aanvangstijd12:00:00
    AanduidingMannen Senioren Afdeling
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    D.J. (Dirk) HeineScheidsrechter
    L.S. (Luuk) KnijnenburgScheidsrechter
    S.A. (Shany) CyizaTafelofficial
    AfgeschermdTafelofficial
  • BV Oegstgeest M16 2 (VR) - Blue Drakes M16 1
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer8512
    Wedstrijddatum2022-05-07
    Aanvangstijd12:00:00
    AanduidingMannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    M.J.D. (Mika) KrebberTafelofficial
    L.S. (Luuk) KnijnenburgScheidsrechter
    J.F. (Jesse) StelckTafelofficial
    B.P. (Bradley) KetelaarScheidsrechter
  • BV Oegstgeest MSE 2 - DAS MSE 4
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer6240
    Wedstrijddatum2022-05-07
    Aanvangstijd14:00:00
    AanduidingMannen Senioren Afdeling
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    T.F.P.H. (Tjeerd) MieremetScheidsrechter
    J. (Jurell) LingerTafelofficial
    K. (Kai) WeissbachTafelofficial
    AfgeschermdScheidsrechter
  • BV Oegstgeest M16 1 - Bouncers Basketball M16 2
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer8513
    Wedstrijddatum2022-05-07
    Aanvangstijd14:00:00
    AanduidingMannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    C.L. (Cerren) KrebberTafelofficial
    B. (Bram) van EgmondTafelofficial
    AfgeschermdScheidsrechter
    J.K. (Joe) JollyScheidsrechter
  • BV Oegstgeest M18 1 - Sportiff Grasshoppers British M18 2
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer8929
    Wedstrijddatum2022-05-07
    Aanvangstijd16:00:00
    AanduidingMannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    R.R. (Romy) van de LagewegScheidsrechter
    AfgeschermdTafelofficial
    AfgeschermdTafelofficial
    S.L. (Sem) BarenbrugScheidsrechter
  • BV Oegstgeest X12 1 (VR) - HBV The Jumpers X12 1
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer7472
    Wedstrijddatum2022-05-21
    Aanvangstijd10:00:00
    AanduidingGemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    AfgeschermdScheidsrechter
    L. (Leo) EnthovenTafelofficial
    P.G.M. (Petra) van OverveldTafelofficial
    J.K. (Joe) JollyScheidsrechter
  • BV Oegstgeest X14 1* - BV Alphia X14 1
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer8011
    Wedstrijddatum2022-05-21
    Aanvangstijd10:00:00
    AanduidingGemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    S. (Seraphin) CyizaScheidsrechter
    B. (Brian) BerkhoutScheidsrechter
    S.M. (Stefan) EmmanouilTafelofficial
    A.A. (Alessandro) FranciscoTafelofficial