• Jurytaken

  • Vind hier de taken voor jou.

    Je wordt 20 minuten voor aanvang van de wedstrijd verwacht!

    Ben je niet in staat om je taak uit te voeren, regel dan binnen jouw eigen team een vervanger of probeer een speler van de wedstrijd ervoor of erna.

    Naar wedstrijdschema

  • Komende taken

    WedstrijddatumWedstrijdJurytaken
    zo 12-feb. 12:00BV Oegstgeest M16 1 - BS Leiden M16 4N (Niels) van Beijnen (Scheidsrechter), M. (Marco) Vukich (Scheidsrechter), J. (Jorrit) Bouw (Tafelofficial), M. (Mohammad) Mehho (Tafelofficial)
    zo 12-feb. 12:00BV Oegstgeest M18 1 (VR) - Hurricanes M18 1Afgeschermd (Scheidsrechter), Afgeschermd (Scheidsrechter), S. (Sebastian) Hilla (Tafelofficial), A.A. (Alessandro) Francisco (Tafelofficial)
    zo 12-feb. 14:00BV Oegstgeest MSE 1 - Zoebas MSE 2B.P. (Bradley) Ketelaar (Scheidsrechter), P. (Patrick) Hogewoning (Scheidsrechter), J.F. (Jesse) Stelck (Tafelofficial), S.A. (Shany) Cyiza (Tafelofficial)
    zo 12-feb. 14:00BV Oegstgeest M18 2 - BV Leiderdorp M18 2L.S. (Luuk) Knijnenburg (Scheidsrechter), J. (Jurell) Linger (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tafelofficial), D.I.B. ( Danny) Basha (Tafelofficial)
    zo 12-feb. 16:00BV Oegstgeest MSE 2 - Lokomotief MSE 4Afgeschermd (Scheidsrechter), S. (Seraphin) Cyiza (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tafelofficial), N.J. (Nathan) Stolk (Tafelofficial)
    za 25-feb. 11:00BV Oegstgeest MSE 2 - Westland Stars MSE 3
    za 25-feb. 11:00BV Oegstgeest X12 1 - Bouncers Basketball X12 1B. (Bram) van Egmond (Scheidsrechter), R. (Reggie) Pinas (Scheidsrechter), L. (Leo) Enthoven (Tafelofficial), P.G.M. (Petra) van Overveld (Tafelofficial)
    za 25-feb. 11:00BV Oegstgeest X14 1 (VR) - Bouncers Basketball X14 1S.L. (Sem) Barenbrug (Scheidsrechter), F.R (Frank) Meiresonne (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
    za 25-feb. 13:00BV Oegstgeest MSE 1 - EBV Baros MSE 5B.P. (Bradley) Ketelaar (Scheidsrechter), D.J. (Dirk) Heine (Scheidsrechter), F.M.R. (Florian) Renault (Tafelofficial), P. (Pietro) Vukich (Tafelofficial)
  • BV Oegstgeest X12 1 (VR) - Bouncers Basketball X12 1
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer7422
    Wedstrijddatum2022-05-07
    Aanvangstijd10:00:00
    AanduidingGemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    AfgeschermdScheidsrechter
    M.D.J. (Micha) EnthovenScheidsrechter
    L. (Leo) EnthovenTafelofficial
    P.G.M. (Petra) van OverveldTafelofficial
  • BV Oegstgeest X14 1* - BS Leiden X14 3
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer7963
    Wedstrijddatum2022-05-07
    Aanvangstijd10:00:00
    AanduidingGemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    S. (Seraphin) CyizaScheidsrechter
    L.L.R. (Ludo) RenaultScheidsrechter
    AfgeschermdTafelofficial
    J.J.G.W. (Jo) OttenheimTafelofficial
  • BV Oegstgeest MSE 1 - Westland Stars MSE 1
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer5085
    Wedstrijddatum2022-05-04
    Aanvangstijd12:00:00
    AanduidingMannen Senioren Afdeling
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    D.J. (Dirk) HeineScheidsrechter
    L.S. (Luuk) KnijnenburgScheidsrechter
    S.A. (Shany) CyizaTafelofficial
    AfgeschermdTafelofficial
  • BV Oegstgeest M16 2 (VR) - Blue Drakes M16 1
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer8512
    Wedstrijddatum2022-05-07
    Aanvangstijd12:00:00
    AanduidingMannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    M.J.D. (Mika) KrebberTafelofficial
    L.S. (Luuk) KnijnenburgScheidsrechter
    J.F. (Jesse) StelckTafelofficial
    B.P. (Bradley) KetelaarScheidsrechter
  • BV Oegstgeest MSE 2 - DAS MSE 4
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer6240
    Wedstrijddatum2022-05-07
    Aanvangstijd14:00:00
    AanduidingMannen Senioren Afdeling
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    AfgeschermdScheidsrechter
    J. (Jurell) LingerTafelofficial
    K. (Kai) WeissbachTafelofficial
    AfgeschermdScheidsrechter
  • BV Oegstgeest M16 1 - Bouncers Basketball M16 2
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer8513
    Wedstrijddatum2022-05-07
    Aanvangstijd14:00:00
    AanduidingMannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    C.L. (Cerren) KrebberTafelofficial
    B. (Bram) van EgmondTafelofficial
    AfgeschermdScheidsrechter
    J.K. (Joe) JollyScheidsrechter
  • BV Oegstgeest M18 1 - Sportiff Grasshoppers British M18 2
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer8929
    Wedstrijddatum2022-05-07
    Aanvangstijd16:00:00
    AanduidingMannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    R.R. (Romy) van de LagewegScheidsrechter
    AfgeschermdTafelofficial
    G.J. (Giel) VerlindenTafelofficial
    S.L. (Sem) BarenbrugScheidsrechter
  • BV Oegstgeest X12 1 (VR) - HBV The Jumpers X12 1
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer7472
    Wedstrijddatum2022-05-21
    Aanvangstijd10:00:00
    AanduidingGemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    F.J.G. (Frederick) JansenScheidsrechter
    L. (Leo) EnthovenTafelofficial
    P.G.M. (Petra) van OverveldTafelofficial
    J.K. (Joe) JollyScheidsrechter
  • BV Oegstgeest X14 1* - BV Alphia X14 1
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer8011
    Wedstrijddatum2022-05-21
    Aanvangstijd10:00:00
    AanduidingGemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    S. (Seraphin) CyizaScheidsrechter
    B. (Brian) BerkhoutScheidsrechter
    S.M. (Stefan) EmmanouilTafelofficial
    A.A. (Alessandro) FranciscoTafelofficial