• Jurytaken

  • Vind hier de taken voor jou.

    Je wordt 15 minuten voor aanvang van de wedstrijd verwacht!

    Ben je niet in staat om je taak uit te voeren, regel dan binnen jouw eigen team een vervanger of probeer een speler van de wedstrijd ervoor of erna.

    Naar wedstrijdschema

  • Komende taken

    Geen informatie

  • BV Oegstgeest M18 1 * - Jump M18 1
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer14152
    Wedstrijddatum2020-03-07
    Aanvangstijd18:30:00
    AanduidingMannen U18 Afdeling 2e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    M.L.M. (Maurice) SchuivensScheidsrechter
    S. (Sander) HexspoorScheidsrechter
    I.B.J. (Isabelle) SchuivensTafelofficial
    C.B.A.P. (Claire) SchuivensTafelofficial
  • Bv Oegstgeest X10 1 (VR) - Woodpeckers X10 1 (VR)
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer13835
    Wedstrijddatum2020-03-08
    Aanvangstijd10:00:00
    AanduidingGemengd U10 Afdeling 2e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    I.B.J. (Isabelle) SchuivensScheidsrechter
    P.G.M. (Petra) van OverveldTafelofficial
    M.L.M. (Maurice) SchuivensScheidsrechter
    PC (Paulien) de VlamingTafelofficial
  • BV Oegstgeest X12 1 - BS Leiden X12 3
  • Wedstrijd informatie
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer13615
    Klasse3e Klasse
    Wedstrijddatum2020-03-08
    Aanvangstijd10:00:00
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    S. (Seraphin) CyizaScheidsrechter
    P.J.M. (Paul) SchuivensScheidsrechter
    L.L.R. (Ludo) RenaultTafelofficial
    A.M.T. (Annemieke) SeijsenerTafelofficial
  • BV Oegstgeest M16 1 - CobraNova M16 3
  • Wedstrijd informatie
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer12424
    Wedstrijddatum2020-03-08
    Aanvangstijd12:00:00
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    S. (Seraphin) CyizaScheidsrechter
    M.L.M. (Maurice) SchuivensTafelofficial
    M.R.M. (Martine) SchuivensTafelofficial
    T (Thomas) DiehlScheidsrechter
  • BV Oegstgeest X14 1 - BS Leiden X14 4
  • Wedstrijd informatie
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer13118
    Wedstrijddatum2020-03-08
    Aanvangstijd14:00:00
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    R.M. (Rudo) PinasScheidsrechter
    R. (Reggie) PinasTafelofficial
    S. (Sander) HexspoorScheidsrechter
    C.L. (Cerren) KrebberTafelofficial
  • BV Oegstgeest M16 2 - O.S.M. '75 M16 2
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer12268
    Wedstrijddatum2020-03-08
    Aanvangstijd14:00:00
    AanduidingMannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie
  • Wedstrijd officials
    OfficialnaamOfficialomschrijving
    M.L.M. (Maurice) SchuivensScheidsrechter
    K. (Kai) WeissbachTafelofficial
    J.M. (Jules) SikkenTafelofficial
    T.F.P.H. (Tjeerd) MieremetScheidsrechter
  • BV Oegstgeest X12 1 - Bouncers Basketball X12 2
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer
    Wedstrijddatum
    Aanvangstijd
    Aanduiding
  • Wedstrijd officials

    Geen informatie

  • Bv Oegstgeest X10 1 (VR) - MSV basketbal X10 1 (VR)
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer
    Wedstrijddatum
    Aanvangstijd
    Aanduiding
  • Wedstrijd officials

    Geen informatie

  • BV Oegstgeest M16 1 - BS Leiden M16 4
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer
    Wedstrijddatum
    Aanvangstijd
    Aanduiding
  • Wedstrijd officials

    Geen informatie

  • BV Oegstgeest X14 2 - Archipel X14 2
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer
    Wedstrijddatum
    Aanvangstijd
    Aanduiding
  • Wedstrijd officials

    Geen informatie

  • BV Oegstgeest MSE 1 - Cady '73 MSE 2
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer
    Wedstrijddatum
    Aanvangstijd
    Aanduiding
  • Wedstrijd officials

    Geen informatie

  • BV Oegstgeest X14 1 - Crackerjacks X14 2
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer
    Wedstrijddatum
    Aanvangstijd
    Aanduiding
  • Wedstrijd officials

    Geen informatie

  • BV Oegstgeest MSE 2 - Forwodians MSE 1 *
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer
    Wedstrijddatum
    Aanvangstijd
    Aanduiding
  • Wedstrijd officials

    Geen informatie

  • BV Oegstgeest M16 2 - Goba M16 1
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer
    Wedstrijddatum
    Aanvangstijd
    Aanduiding
  • Wedstrijd officials

    Geen informatie

  • BV Oegstgeest M20 1 - SV Argon M20 1 (VR)
    Wedstrijdinformatie
    Wedstrijdnummer
    Wedstrijddatum
    Aanvangstijd
    Aanduiding
  • Wedstrijd officials

    Geen informatie